Projekt Vzdělávání praxí

Vloženo: 8.1.2019 | Autor: brand | Zobrazeno: 785x
Podpora absolventům na trhu práce nebo pro ty, kteří si chtějí rozšířit obzory praktickým způsobem.

Prostřednictvím Vzdělávání praxí podporujeme osoby nezaměstnané a znevýhodněné na trhu práce, jako jsou například osoby starší 50 let nebo rodiče na/po rodičovské dovolené. Více informací na www.vzdelavanipraxi.cz

Výhody pro účastníky projektu:

• Vylepší si své dosavadní pracovní zkušenosti a dovednosti.
  • Získají nové znalosti a vyhoví současným požadavkům trhu práce.
  • Díky individuálnímu poradenství se naučí lépe ucházet o práci.
  • Získají sebevědomí a stanou se pro zaměstnavatele atraktivnější.

Z druhé strany se do projektu zapojují poskytovatelé vzdělávání praxí (např. firmy či neziskové organizace), kteří umožní účastníkům projektu absolvovat vzdělávání praxí ve svém provozu.

Inspirace a ukázky, jak vzdělávání praxí funguje.