PARTNEŘI
Aktuality
TŘÍDNÍ SCHŮZKY
5.1.2021
Třídní schůzky proběhnou on-line prostřednictvím platformy Zoom pod vedením třídních učitelů, přihlašovací údaje pro jednotlivé třídy budou přístupny v systému EduPage. Termín: 14.1. 2021 - od 18,00 hod. (4.G – od 19,00).
ZMĚNA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU
21.9.2020

Probíhá změna informačního systému. Nově od 28.9. bude škola používat informační systém Edupage. Veškeré informace o přechodu na nový systém byly zaslány prostřednictvím stávajícího systému skolaonline.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na pana Branda na brand@gbc-pcssou.cz nebo 734876483.

VOLITELNÉ PŘEDMĚTY 1.G, 2.G, 3.G
10.9.2020
Seznam 7 volitelných předmětů, z nichž si každý žák vybere 2 předměty, budou umístěny na nástěnce. Zapisování probíhá od pondělí 14.9.2020. První výuka začíná v lichém týdnu od pondělí 21.9.2020. Minimální počet pro otevření semináře je 5 žáků. Maximální počet žáků dle pořadí uvedeného na seznamech, u některých seminářů možnost 5 náhradních míst. Ve školním roce 2020/2021 škola připravila nabídku těchto předmětů: Tvůrčí psaní, Výtvarná praktika, Průvodcovství, Religionistika, Zážitková psychologie, Seminář z latiny a Žurnalistika.

 

 
 
 
Naše učiliště

 
 
Ověřená firma
Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o. - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz
 
 
Mapa webu

Projekt Vzdělávání praxí

Vloženo: 8.1.2019 | Autor: brand | Zobrazeno: 997x
Podpora absolventům na trhu práce nebo pro ty, kteří si chtějí rozšířit obzory praktickým způsobem.

Prostřednictvím Vzdělávání praxí podporujeme osoby nezaměstnané a znevýhodněné na trhu práce, jako jsou například osoby starší 50 let nebo rodiče na/po rodičovské dovolené. Více informací na www.vzdelavanipraxi.cz

 

Výhody pro účastníky projektu:

  • Vylepší si své dosavadní pracovní zkušenosti a dovednosti.
  • Získají nové znalosti a vyhoví současným požadavkům trhu práce.
  • Díky individuálnímu poradenství se naučí lépe ucházet o práci.
  • Získají sebevědomí a stanou se pro zaměstnavatele atraktivnější.

 

Z druhé strany se do projektu zapojují poskytovatelé vzdělávání praxí (např. firmy či neziskové organizace), kteří umožní účastníkům projektu absolvovat vzdělávání praxí ve svém provozu.

Inspirace a ukázky, jak vzdělávání praxí funguje.