Adaptační kurz 1.G (školní rok 2017/2018)

Vloženo: 27.9.2017 | Autor: Celko | Zobrazeno: 1111x
Od středy 13.září do pátku 15.září jsme vyrazili do krásného prostředí Jizerských hor, přesněji na chatu MUHU v Jindřichově (Jablonec nad Nisou). Cesta byla příjemná, snad jen prvotní procházka mohla být překvapením. Z Jablonce jsme totiž do Jindřichova podnikli túru skrz město a nedaleký les. Ke konci nás sice potkala mírná přeháňka, náladu nám to ale nezkazilo. Na chatě na nás již čekali instruktoři ze Spofesty, kteří pro nás měli připraveni nespočet her. Bohužel nám nepřálo počasí, jediný výlet byl ve čtvrtek dopoledne, kdy se déšť umoudřil a my mohli vyrazit na nedalekou rozhlednu (cesta byla náročná a rozhledna zavřená, smůla). I přes skoro neustálý déšť jsme si užili zábavu nad stavěním věcí, audiostopem nebo na tanečních podložkách. Nejvíce nás ale asi bavilo trápit se navzájem logickými hádankami a městečkěm Palermo. Foto a text: Bc. Petr Brand