Předvánoční bruslení 1.G

Vloženo: 3.1.2018 | Autor: Celko | Zobrazeno: 1224x
I přes nepříliš vydařenou zimní atmosféru, bez sněhu a ledu, jsme využili umělé kluziště k zimním radovánkám. Lední plocha na Letné nás zabavila na několik hodin a některým ani pády nezabránily k úsměvu na tváři. Povedená akce je zásluhou žáků I.G, kteří se rozhodli trávit volnější den jinak, než kinem, či filmy ve třídě. Netradičně každý obul brusle, ať již vlastní, nebo půjčené, a společně jsme si užili příjemné dopoledne. Foto a text: Bc. Petr Brand