Celodenní průvodcovský výlet do Brna

Vloženo: 4.4.2018 | Autor: Celko | Zobrazeno: 777x
V pondělí dne 26.3. jsme s žáky v rámci hodiny semináře průvodcovství uskutečnili celodenní výlet do moravské metropole Brno. Během našeho výletu jsme stihli navštívit mnoho z TOP brněnských turistických cílů jako například Hrad Špilberk, Katedrálu sv. Petra a Pavla, Mincmistrovský sklep spojený s prezentací historie města Brna a ukázkou ražby mincí, Provincii kapucínů, Zelný trh, Náměstí Svobody a významné brněnské divadla.