Divadelní představení 28 dní

Vloženo: 19.4.2018 | Autor: Celko | Zobrazeno: 937x
Žáci našeho gymnázia pravidelně navštěvují pražské alternativní divadelní scény. Tentokrát jsme naší přítomností podpořili divadelní inscenaci 28dní v divadle Alfréd ve dvoře. Divadelní inscenace 28 dní je temně laděné sólové představení pohybující se na hraně Beckettovského dramatu, Defoeova dobrodružství Robinsona Crusoe a Londonova Tuláka po hvězdách. Nahlédnutí do intimního vesmíru jednoho obskurního městského trosečníka: přežívá v pustině svého pokoje, navzdory základním zvířecím potřebám, ve vesmíru uzavřeném čtyřmi stěnami. Přežil život a pořád ještě žije – bez pátků i bez víkendů. Inscenace je bez zbytečných vodítek a návodů k jeho pochopení. http://www.alfredvedvore.cz