Adventní výlet do Berlína

Vloženo: 29.1.2019 | Autor: Celko | Zobrazeno: 444x
Již tradičně naše škola pořádá jednodenní adventní výlet do zahraničí. V letošním roce byl ve školní anketě zvolen právě Berlín. V německé metropoli měli naši žáci možnost shlédnout nejen adventní trhy na Kurfürstendammu, ale projít si celou hlavní nákupní část ve středu města. Mnozí žáci vyrazili po památkách, hlavně je lákala známá Braniborská brána a Reichstag – místo německých politiků. Někteří dali přednost muzeím, které jsou pro Berlín tak typické a skrývají velké množství předmětů za celou historii lidstva. Šestihodinové volno každému stačilo a vzhledem k úspěchu těchto výletů, budeme další podobný výlet pořádat i v příštím školním roce.