Informační týden UK

Vloženo: 13.2.2019 | Autor: brand | Zobrazeno: 332x
Každoroční akce, která všem zájemcům a uchazečům o studium Univerzity Karlovy poskytuje před blížícím se prvním termínem podání přihlášek na VŠ ucelený přehled informací o studiu na naší univerzitě. Informační týden se koná v období 20. 28. února 2019.

První termín pro podání přihlášek na vysokou školu se blíží nezadržitelným tempem. Proto  pro vás UK i letos v rámci Informačního týdne připravila webové stránky soustřeďující nejdůležitější informace vztahující se k přijímacímu řízení.

Více informací o možnostech studia na UK a o informacích, které byste potřebovali, naleznete na webové stránce akce.