PARTNEŘI
Aktuality
TŘÍDNÍ SCHŮZKY
5.1.2021
Třídní schůzky proběhnou on-line prostřednictvím platformy Zoom pod vedením třídních učitelů, přihlašovací údaje pro jednotlivé třídy budou přístupny v systému EduPage. Termín: 14.1. 2021 - od 18,00 hod. (4.G – od 19,00).
ZMĚNA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU
21.9.2020

Probíhá změna informačního systému. Nově od 28.9. bude škola používat informační systém Edupage. Veškeré informace o přechodu na nový systém byly zaslány prostřednictvím stávajícího systému skolaonline.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na pana Branda na brand@gbc-pcssou.cz nebo 734876483.

VOLITELNÉ PŘEDMĚTY 1.G, 2.G, 3.G
10.9.2020
Seznam 7 volitelných předmětů, z nichž si každý žák vybere 2 předměty, budou umístěny na nástěnce. Zapisování probíhá od pondělí 14.9.2020. První výuka začíná v lichém týdnu od pondělí 21.9.2020. Minimální počet pro otevření semináře je 5 žáků. Maximální počet žáků dle pořadí uvedeného na seznamech, u některých seminářů možnost 5 náhradních míst. Ve školním roce 2020/2021 škola připravila nabídku těchto předmětů: Tvůrčí psaní, Výtvarná praktika, Průvodcovství, Religionistika, Zážitková psychologie, Seminář z latiny a Žurnalistika.

 

 
 
 
Naše učiliště

 
 
Ověřená firma
Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o. - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz
 
 
Mapa webu

Spolupráce se školami a studentskými spolky - Australia Stories 2019

Vloženo: 26.3.2019 | Autor: brand | Zobrazeno: 571x
Co po škole? Přemýšleli jste někdy o studiu či práci v Austrálii? Věděli jste, že Austrálie nabízí jedno z nejkvalitnějších vzdělání vůbec? Zajímá vás, jak se v této exotické zemi žije, jaké jsou pracovní podmínky, co můžete studovat? Chcete se jen tak přijít kochat hezkými fotkami a úsměvnými zážitky v příjemném prostředí?

AUSTRALIA STORIES je úspěšný cyklus cestovatelských az zážitkových přednášek po studentských městech v ČR. Loni se přednášky pořádali v Praze (2x), Zlíně, Brně, Liberci, Plzni a Ostravě a také na  Slovensku (Bratislava, Nitra, Trnava, Žilina, Bánská Bystrica). Letos se v rámci ČR chystají do Prahy, Brna, Ostravy, Plzně a Hradce králové.

 

Na tyto akce chodí v průměru okolo 30 návštěvníků, dosah na Facebooku má však daleko větší, například díky spolupráci s Kristýnou Dolejšovou z projektu Za Normální holky či My Life in Bikini, které na těchto přednáškách velice často také přednáší. Speakeři sdílí s návštěvníky své autentické zážitky z života, studií a cest po Austrálii (Sydney, Goldcoast, Melbourne, Perth, atd.). Poradí, jak se poprat se začátky a dají rady a tipy, které se jinde poměrně těžko shání. Přednáška je určena jak vážným zájemcům o studium, tak zvědavcům, kteří se jen tak chtějí přijít podívat na hezké fotky a vyslechnout úsměvné zážitky v pohodovém prostředí nějaké hezké kavárny.

 

  • Austrálie nabízí jedno z nejkvalitnějších vzdělání na celém světě, které je globálně uznáváno.
  • Lze studovat jak univerzitu, tak odborné kurzy (fitness a sport, masáže, management, HR, PR, child care, business, marketing, fotografii, tanec,... zkrátka cokoliv) či jazykovou školu.
  • Co se týče jazykových kurzů (General English, kurzy zaměřené nazískání jakýchkoli certifikátů), jejich úroveň se liší odtěch Evropských - jsou učeny kvalitními a zkušenými pedagogy,kteří využívají moderní metody a přístupy, časová dotace je vysoká a především se člověk pohybuje v anglicky mluvícím prostředí, což je samozřejmě veliké plus. Kdo by nechtěl žít kousek od pláže? Cestovat a poznávat novou kulturu?
  • Při studiu je možné pracovat a vydělat si poměrně dost (průměrný plat na hodinu je okolo 330 Kč).

 

Kdy: 26. 3. 2019 v 18:00

Kde: Vnitroblock, Praha

 

Více informací na Facebooku