Spolupráce se školami a studentskými spolky - Australia Stories 2019

Vloženo: 26.3.2019 | Autor: brand | Zobrazeno: 340x
Co po škole? Přemýšleli jste někdy o studiu či práci v Austrálii? Věděli jste, že Austrálie nabízí jedno z nejkvalitnějších vzdělání vůbec? Zajímá vás, jak se v této exotické zemi žije, jaké jsou pracovní podmínky, co můžete studovat? Chcete se jen tak přijít kochat hezkými fotkami a úsměvnými zážitky v příjemném prostředí?

AUSTRALIA STORIES je úspěšný cyklus cestovatelských az zážitkových přednášek po studentských městech v ČR. Loni se přednášky pořádali v Praze (2x), Zlíně, Brně, Liberci, Plzni a Ostravě a také na  Slovensku (Bratislava, Nitra, Trnava, Žilina, Bánská Bystrica). Letos se v rámci ČR chystají do Prahy, Brna, Ostravy, Plzně a Hradce králové.

Na tyto akce chodí v průměru okolo 30 návštěvníků, dosah na Facebooku má však daleko větší, například díky spolupráci s Kristýnou Dolejšovou z projektu Za Normální holky či My Life in Bikini, které na těchto přednáškách velice často také přednáší. Speakeři sdílí s návštěvníky své autentické zážitky z života, studií a cest po Austrálii (Sydney, Goldcoast, Melbourne, Perth, atd.). Poradí, jak se poprat se začátky a dají rady a tipy, které se jinde poměrně těžko shání. Přednáška je určena jak vážným zájemcům o studium, tak zvědavcům, kteří se jen tak chtějí přijít podívat na hezké fotky a vyslechnout úsměvné zážitky v pohodovém prostředí nějaké hezké kavárny.

• Austrálie nabízí jedno z nejkvalitnějších vzdělání na celém světě, které je globálně uznáváno.
  • Lze studovat jak univerzitu, tak odborné kurzy (fitness a sport, masáže, management, HR, PR, child care, business, marketing, fotografii, tanec,... zkrátka cokoliv) či jazykovou školu.
  • Co se týče jazykových kurzů (General English, kurzy zaměřené nazískání jakýchkoli certifikátů), jejich úroveň se liší odtěch Evropských - jsou učeny kvalitními a zkušenými pedagogy,kteří využívají moderní metody a přístupy, časová dotace je vysoká a především se člověk pohybuje v anglicky mluvícím prostředí, což je samozřejmě veliké plus. Kdo by nechtěl žít kousek od pláže? Cestovat a poznávat novou kulturu?
  • Při studiu je možné pracovat a vydělat si poměrně dost (průměrný plat na hodinu je okolo 330 Kč).

Kdy: 26. 3. 2019 v 18:00

Kde: Vnitroblock, Praha