PARTNEŘI
Aktuality
TŘÍDNÍ SCHŮZKY
5.1.2021
Třídní schůzky proběhnou on-line prostřednictvím platformy Zoom pod vedením třídních učitelů, přihlašovací údaje pro jednotlivé třídy budou přístupny v systému EduPage. Termín: 14.1. 2021 - od 18,00 hod. (4.G – od 19,00).
ZMĚNA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU
21.9.2020

Probíhá změna informačního systému. Nově od 28.9. bude škola používat informační systém Edupage. Veškeré informace o přechodu na nový systém byly zaslány prostřednictvím stávajícího systému skolaonline.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na pana Branda na brand@gbc-pcssou.cz nebo 734876483.

VOLITELNÉ PŘEDMĚTY 1.G, 2.G, 3.G
10.9.2020
Seznam 7 volitelných předmětů, z nichž si každý žák vybere 2 předměty, budou umístěny na nástěnce. Zapisování probíhá od pondělí 14.9.2020. První výuka začíná v lichém týdnu od pondělí 21.9.2020. Minimální počet pro otevření semináře je 5 žáků. Maximální počet žáků dle pořadí uvedeného na seznamech, u některých seminářů možnost 5 náhradních míst. Ve školním roce 2020/2021 škola připravila nabídku těchto předmětů: Tvůrčí psaní, Výtvarná praktika, Průvodcovství, Religionistika, Zážitková psychologie, Seminář z latiny a Žurnalistika.

 

 
 
 
Naše učiliště

 
 
Ověřená firma
Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o. - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz
 
 
Mapa webu

Návštěva dětí ze ZŠ

Vloženo: 23.4.2019 | Autor: Celko | Zobrazeno: 781x
Na konci března navštívili naší školu žáci 1.stupně z rodinné školy Zajíček, sídlící v obci Zaječice u Pyšel. V rámci projektového dne „Moje poslání“ připravili naši žáci z řad učiliště i gymnázia ukázku svých dovedností. Návštěvníci měli možnost se odborně namaskovat od zručných maskérek, naše kadeřnice vytvářely účesy na přání, cukráři nabídli možnost zdobení svých cukrářských výrobků, ale také naučili malé návštěvníky základům carvingu, truhláři nabídli prohlídku a ukázku svých prací ve školní truhlářské dílně a žáci z řad gymnázia zvali na výtvarný workshop. Půldenní program se nesl v příjemném duchu, nadšené tváře spokojených dětí byly k nezaplacení. Děkujeme zároveň i našim žákům za reprezentaci školy a pomoc při projektovém dni. Bez vás by to nešlo!!!