Návštěva dětí ze ZŠ

Vloženo: 23.4.2019 | Autor: Celko | Zobrazeno: 632x
Na konci března navštívili naší školu žáci 1.stupně z rodinné školy Zajíček, sídlící v obci Zaječice u Pyšel. V rámci projektového dne „Moje poslání“ připravili naši žáci z řad učiliště i gymnázia ukázku svých dovedností. Návštěvníci měli možnost se odborně namaskovat od zručných maskérek, naše kadeřnice vytvářely účesy na přání, cukráři nabídli možnost zdobení svých cukrářských výrobků, ale také naučili malé návštěvníky základům carvingu, truhláři nabídli prohlídku a ukázku svých prací ve školní truhlářské dílně a žáci z řad gymnázia zvali na výtvarný workshop. Půldenní program se nesl v příjemném duchu, nadšené tváře spokojených dětí byly k nezaplacení. Děkujeme zároveň i našim žákům za reprezentaci školy a pomoc při projektovém dni. Bez vás by to nešlo!!!