PARTNEŘI
Aktuality
TŘÍDNÍ SCHŮZKY
5.1.2021
Třídní schůzky proběhnou on-line prostřednictvím platformy Zoom pod vedením třídních učitelů, přihlašovací údaje pro jednotlivé třídy budou přístupny v systému EduPage. Termín: 14.1. 2021 - od 18,00 hod. (4.G – od 19,00).
ZMĚNA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU
21.9.2020

Probíhá změna informačního systému. Nově od 28.9. bude škola používat informační systém Edupage. Veškeré informace o přechodu na nový systém byly zaslány prostřednictvím stávajícího systému skolaonline.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na pana Branda na brand@gbc-pcssou.cz nebo 734876483.

VOLITELNÉ PŘEDMĚTY 1.G, 2.G, 3.G
10.9.2020
Seznam 7 volitelných předmětů, z nichž si každý žák vybere 2 předměty, budou umístěny na nástěnce. Zapisování probíhá od pondělí 14.9.2020. První výuka začíná v lichém týdnu od pondělí 21.9.2020. Minimální počet pro otevření semináře je 5 žáků. Maximální počet žáků dle pořadí uvedeného na seznamech, u některých seminářů možnost 5 náhradních míst. Ve školním roce 2020/2021 škola připravila nabídku těchto předmětů: Tvůrčí psaní, Výtvarná praktika, Průvodcovství, Religionistika, Zážitková psychologie, Seminář z latiny a Žurnalistika.

 

 
 
 
Naše učiliště

 
 
Ověřená firma
Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o. - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz
 
 
Mapa webu

Studium ve Velké Británii

Vloženo: 1.9.2019 | Autor: brand | Zobrazeno: 465x
Baví tě se učit? Jsi zapálený/á do svého oblíbeného předmětu? Čekáš toho od vysokoškolského studia hodně? Zvažuješ bakaláře v zahraničí? Nebo tě naopak něco takového zatím ani nenapadlo? Studenti tří Britských vysokých škol ti představí své příběhy: co je vedlo k tomu studium v Británii zvážit, jak se tam dostali, co jim studium dává a co jim naopak bere.

Studium v zahraničí se může na první pohled zdát jako těžko dosažitelná meta, ať už kvůli vysokému školnému a životním nákladům nebo kvůli zdánlivé nedostupnosti předních světových univerzit „běžnému" českému studentovi. Ukážeme ti však, že tak tomu vůbec není, a že i Čech se zápalem pro svůj obor se může úspěšně vzdělávat na slovutných zahraničních univerzitách. Zároveň ti také upřímně povíme o překážkách, které jsou podle nás se studium v Británii spojeny, a rádi ti také odpovíme na jakékoli dotazy.

KDY: pondělí 9. září, 19 hod.
KDE: Skautský institut na Staroměstském náměstí, sál Minuta

Odkaz na facebookovou událost zde.