Maturitní zkoušky nanečisto - SCIO

Vloženo: 12.9.2019 | Autor: brand | Zobrazeno: 198x
Maturitní trénink přímo ve Vaší škole, přihlašování probíhá přímo ve škole.

Testování probíhá on-line v aplikaci ScioDat. Škola získá přístup k výsledkům každého svého žáka a na jejich základě může zefektivnit přípravu žáků na státní maturitu.

Žáci se seznámí s typy jednotlivých úloh, formou a strukturou testu. Výsledky mají k dispozici hned po testování.

Žáci v náhledu vyřešeného testu najdou i postup správného řešení jednotlivých úloh a u poslechových úloh je uveden i přepis nahrávky

Testovat je možné i doma, žáky navíc škola může zapojit i do financování projektu.

Více informací na https://www.testovani.cz/Projekt/2/maturitni-trenink