PARTNEŘI
Aktuality
TŘÍDNÍ SCHŮZKY
5.1.2021
Třídní schůzky proběhnou on-line prostřednictvím platformy Zoom pod vedením třídních učitelů, přihlašovací údaje pro jednotlivé třídy budou přístupny v systému EduPage. Termín: 14.1. 2021 - od 18,00 hod. (4.G – od 19,00).
ZMĚNA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU
21.9.2020

Probíhá změna informačního systému. Nově od 28.9. bude škola používat informační systém Edupage. Veškeré informace o přechodu na nový systém byly zaslány prostřednictvím stávajícího systému skolaonline.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na pana Branda na brand@gbc-pcssou.cz nebo 734876483.

VOLITELNÉ PŘEDMĚTY 1.G, 2.G, 3.G
10.9.2020
Seznam 7 volitelných předmětů, z nichž si každý žák vybere 2 předměty, budou umístěny na nástěnce. Zapisování probíhá od pondělí 14.9.2020. První výuka začíná v lichém týdnu od pondělí 21.9.2020. Minimální počet pro otevření semináře je 5 žáků. Maximální počet žáků dle pořadí uvedeného na seznamech, u některých seminářů možnost 5 náhradních míst. Ve školním roce 2020/2021 škola připravila nabídku těchto předmětů: Tvůrčí psaní, Výtvarná praktika, Průvodcovství, Religionistika, Zážitková psychologie, Seminář z latiny a Žurnalistika.

 

 
 
 
Naše učiliště

 
 
Ověřená firma
Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o. - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz
 
 
Mapa webu

Nevládní nezisková organizace Rytmus hledá asistent(k)y

Vloženo: 12.9.2019 | Autor: brand | Zobrazeno: 532x
Rytmus podporuje lidi se zdravotním postižením v aktivním začleňování do života – ve škole, v práci, v místě bydliště a při volnočasových aktivitách.

Hledáme novou kolegyni/kolegu do perspektivního týmu na pozici ASISTENT/KA ve službě PODPOROVANÉ ZAMĚSTNÁVÁNÍ a TRANZITNÍ PROGRAM.

 

- Hledáš práci, která má smysl? 
- Chceš pomáhat druhým? 
- Chceš získat praxi do života?
- Chceš flexibilní práci? 
- Chceš pracovat v Praze s mladými lidmi s mentálním postižením a podporovat je v aktivním začleňování do života?

ANO? TĚŠÍME SE NA TEBE!

Hledáme dobrého, motivovaného a zodpovědného člověka. Smysl pro humor je výhodou! :) Praxe není potřeba, všechno tě naučíme.

 

NABÍZÍME:

- práci na DPP s nástupem únor/březen 2019
- flexibilní pracovní čas (možnost skloubit asistence se soukromým životem, školou nebo i jinou prací)
- příjemné pracovní prostředí v mladém a energickém týmu, kde se společně rádi zasmějeme, otevřeně komunikujeme a nasloucháme si
- pro Tvůj profesní i osobní růst Tě čekají pravidelné supervize, kurzy, porady a metodická setkávání zkušenějším pracovníkem
- zajímavou praxi pro studenty pedagogických oborů 
- finanční ohodnocení 135 Kč/hod. + další benefity po zaučení
- nové a zajímavé zkušenosti, zážitky a kontakty

Zaujali jsme tě? Životopis a motivační dopis posílej na mail: nabor@rytmus.org

Více informací: 
http://bit.ly/Smysluplna-prace-Rytmus