Illusion Art Museum Prague

Vloženo: 8.1.2020 | Autor: Celko | Zobrazeno: 271x
V rámci semináře Průvodcovství navštívili naši žáci gymnázia Illusion Art Museum Prague. Ve dvou patrech historického domu na Staroměstském náměstí jsme měli možnost si prohlédnout , ale i vyzkoušet iluzivní umění a trick-art a navíc si pořídit i zajímavé fotografie. Některé iluze se vztahují k významným událostem a osobnostem českých dějin - například Tomáš Baťa, Nikola Tesla, Karel Čapek, Bedřich Smetana, Antonín Dvořák či pražská defenestrace nebo Pražské povstání. Součástí prohlídky byl i doprovodný program o historii a legendách pražského Orloje.