PARTNEŘI
Aktuality
TŘÍDNÍ SCHŮZKY
5.1.2021
Třídní schůzky proběhnou on-line prostřednictvím platformy Zoom pod vedením třídních učitelů, přihlašovací údaje pro jednotlivé třídy budou přístupny v systému EduPage. Termín: 14.1. 2021 - od 18,00 hod. (4.G – od 19,00).
ZMĚNA INFORMAČNÍHO SYSTÉMU
21.9.2020

Probíhá změna informačního systému. Nově od 28.9. bude škola používat informační systém Edupage. Veškeré informace o přechodu na nový systém byly zaslány prostřednictvím stávajícího systému skolaonline.cz. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na pana Branda na brand@gbc-pcssou.cz nebo 734876483.

VOLITELNÉ PŘEDMĚTY 1.G, 2.G, 3.G
10.9.2020
Seznam 7 volitelných předmětů, z nichž si každý žák vybere 2 předměty, budou umístěny na nástěnce. Zapisování probíhá od pondělí 14.9.2020. První výuka začíná v lichém týdnu od pondělí 21.9.2020. Minimální počet pro otevření semináře je 5 žáků. Maximální počet žáků dle pořadí uvedeného na seznamech, u některých seminářů možnost 5 náhradních míst. Ve školním roce 2020/2021 škola připravila nabídku těchto předmětů: Tvůrčí psaní, Výtvarná praktika, Průvodcovství, Religionistika, Zážitková psychologie, Seminář z latiny a Žurnalistika.

 

 
 
 
Naše učiliště

 
 
Ověřená firma
Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o. - idatabaze.czGymnázia - idatabaze.cz
 
 
Mapa webu

Charitativní bazar

Vloženo: 8.1.2020 | Autor: Celko | Zobrazeno: 561x
Vážení žáci, rodiče, kolegové, přátelé školy, děkujeme všem, kteří se zúčastnili, ať už tím, že věci darovali, nebo si je zakoupili. Vybrali jsme krásnou částku 4732 Kč! Zakoupili jsme krmení, pamlsky a vouchery do chovatelských potřeb a předali do psího útulku Modřany. http://www.utulek-modrany.cz/ Majitelka útulku paní Kladivová nás vřele přivítala a provedla útulkem. V současné době je v útulku 16 pejsků, kteří se pohybují volně po zahradě, nebo mají zázemí v chatce, kde má každý svůj pelíšek nebo čestné místo na gauči. Pejskům se skoro každý den vaří a vypadají velmi spokojeně. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci a paní Kladivové skládáme hold za její obětavost. Neprodané a nevyzvednuté věci jsme odvezli do Sue Ryderu (Domov pro seniory v Praze), kde mají dobročinné obchody, ve kterých darované věci také prodávají a peníze jdou na financování péče o seniory https://www.sue-ryder.cz/clanky/dobrocinne-obchody. Ještě jednou všem moc děkujeme. Lenka Andrlová, Martina Hentschlová, Sofie Čemusová, Tereza Zítková, Nikola Petková, Nikola Zátorská, Olga Šímová, Renata Horynová