Pražská bojovka

Vloženo: 14.1.2020 | Autor: Celko | Zobrazeno: 674x
Dne 18. prosince se nám dostalo možnosti zúčastnit se hry Pražská bojovka. Na Malostranském náměstí kde jsme se sešli s paní profesorkou Andrlovou a kde ležel také začátek mapy naší hry jsme se rozdělili do skupinek, v kterých nám byla odevzdána obálka se skrytým kódem k tajemné truhličce a nápovědami v podobě úryvků z deníku jakéhosi tajemného Huga Topfera. Popisování událostí z Hugova deníku nás zavádělo na známá i méně známá místa matičky Prahy, do úzkých uliček i na místa s výhledem na město, působící jako by nám leželo na holé dlani. Na každém místě čekal úkol odkrývající střípek našeho kódu. Nápovědy nás nakonec dovedly na konec našeho maličkého dobrodružství, zpátky na Malostranské náměstí kde nás v truhličce čekala drobná, za to sladká odměna. Text: Lucie Klinderová, 1.G PS: Děkujeme také rodičům našich žáků, paní Klinderové a panu Chloupkovi, kteří se hry také zúčastnili. GBČ a PČSSOU